Neden Sobe Kreş

 

Her çocuk  farklıdır.ve biz bu farklılıkları gözeterek çocuklarımızın sosyal,bilişsel ve duygusal gelişimlerini en üst seviyeye çıkartacak,yaratıcılıklarını arttıracak eğitim metodlarını benimsiyoruz.
Sobe Kreş çağdaş dinamik ve modern yapısıyla tüm öğrencilerine fırsat eşitliği sunar.
Okul öncesi eğitimin çocuklar üzerindeki önemi ve değeri bilinciyle ,kendine güvenen,lider ruhlu ve yaratıcı ama en önemlisi de mutlu çocuklar yetiştirmek ilk hedefimizdir.
Her yaş grubu için yaş gruplarının gelişim özelliklerine uygun eğitim metod ve metaryallleriyle sınıflar oluşturulmuştur.
Yine her yaş grubunun kendi yaş gruplarına uygun donatılmış bilim (science) sınıfı, sanat (art) sınıfı ve dil (language) sınıfı bulunmaktadır.
Geniş ve modern kapalı eğitim alanımızın yanı sıra çocuklarımızın enerjilerini atabilecekleri muhteşem bahçemiz ve yüzme havuzumuz mevcuttur.
Bahçemizde bulunan doğal tarım alanları ve kümes hayvanlarıyla,  çocuklarımızın doğayla bütünleşmesi sağlanarak eşsiz bir deneyim yaşamalarına olanak tanınır.
Ayrıca,uzman psikoloğumuz tarafından periyodik olarak çocuklara gelişim testleri ve gözlemleri yapılarak,aile danışmanlığı hizmeti verilir.